Sympozjum Młodych Ornitologów 2022: Różnice pomiędzy wersjami

Z Ptaki Polski Środkowej - Sekcja Ornitologiczna SKNB UŁ
Skocz do:nawigacja, szukaj
Nie podano opisu zmian
 
Nie podano opisu zmian
Linia 28: Linia 28:
• Przegląd inicjatyw umożliwiających rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń.'''
• Przegląd inicjatyw umożliwiających rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń.'''


----'''II Sympozjum Młodych Ornitologów''' odbyło się w dniach 9 - 11 listopada 2018 r., w Centrum Edukacji Przyrodniczo-leśnej w Rogowie. Współorganizatorem była '''Sekcja Ornitologiczna Koła Naukowego Leśników Wydziału Leśnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.''' W konferencji wzięło udział 66 uczestników, gości i prelegentów, reprezentujących 11 ośrodków akademickich.


Opłata konferencyjna wynosi '''140zł'''. W ramach opłaty konferencyjnej uczestnik ma zagwarantowany udział w konferencji, materiały konferencyjne, catering kawowy podczas przerw oraz kolację integracyjną. Więcej szczegółów będziemy podawać na bieżąco. Informacje będą pojawiać się także na naszej stronie facebookowej.
Zeszyt abstraktów wraz z programem konferencji można pobrać klikając tu: [https://biologia-my.sharepoint.com/:b:/g/personal/maciej_kaminski_biol_uni_lodz_pl/EY9VSNyy3UtBhZl7qAU_hdUBBLDCUCthgt5B45xPNaG6Uw?e=jLonfl]
'''Zeszyt abstraktów wraz z programem konferencji można pobrać klikając tu: [https://biologia-my.sharepoint.com/:b:/g/personal/maciej_kaminski_biol_uni_lodz_pl/EY9VSNyy3UtBhZl7qAU_hdUBBLDCUCthgt5B45xPNaG6Uw?e=jLonfl]'''
Konferencji patronowała Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Łodzi. Dziękujemy za wsparcie fotografom Okręgu Łódzkiego Polskiego Związku Fotografów Przyrody oraz Toamszowi Ićkowi z TOM-Rings
 
 
Konferencji patronuje Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Łodzi.
Dziękujemy za wsparcie fotografom Okręgu Łódzkiego Polskiego Związku Fotografów Przyrody oraz Toamszowi Ićkowi z TOM-Rings  
 
<gallery>
Plik: RDOS_Lodz_logo.jpg
Plik:tomrings.jpg
Plik:ZPFP.png
</gallery>
 
----
----


[[Plik:SMO_logo.jpg|thumb|right|190px|]]
[[Plik:SMO_logo.jpg|thumb|right|190px|]]


I Sympozjum Młodych Ornitologów odbyło się w dniach 21-23 października, w Terenowej Stacji Przyrodniczej Uniwersytetu Łódzkiego w Spale  [https://www.biol.uni.lodz.pl/pl/content/terenowa-stacja-przyrodnicza-w-spale-0]. W konferencji wzięło udział 40 uczestników, gości i prelegentów, reprezentujących 10 ośrodków akademickich.  
'''I Sympozjum Młodych Ornitologów''' odbyło się w dniach 21-23 października, w Terenowej Stacji Przyrodniczej Uniwersytetu Łódzkiego w Spale  [https://www.biol.uni.lodz.pl/pl/content/terenowa-stacja-przyrodnicza-w-spale-0]. W konferencji wzięło udział 40 uczestników, gości i prelegentów, reprezentujących 10 ośrodków akademickich.  

Wersja z 11:53, 16 cze 2022

Sekcja Ornitologiczna Studenckiego Koła Naukowego Biologów Uniwersytetu Łódzkiego oraz Sekcja Ornitologiczna Koła Naukowego Leśników Wydziału Leśnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego serdecznie zapraszają na konferencję ogólnopolską:


II SYMPOZJUM MŁODYCH ORNITOLOGÓW, 9-11. listopada 2018r.,


które odbędzie się w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Rogowie.


2 smo.png

Głównym założeniem SMO jest stworzenie forum do integracji i wymiany doświadczeń pomiędzy studentami oraz doktorantami (i nie tylko!) współtworzącymi ruch ornitologiczny w Polsce, przy jednoczesnej prezentacji rzetelnych wyników badań ornitologicznych. Konferencja adresowana jest do studentów, doktorantów, post-doców, oraz reprezentantów organizacji pozarządowych. Szczególnie gorąco zapraszamy organizatorów i uczestników obozów ornitologicznych. Zapraszamy do prezentacji, w formie referatu ustnego, lub posteru, rezultatów badań prowadzonych, na przykład w ramach magisterium, doktoratu, wieloletniej działalności obozów ornitologicznych, studenckich kół naukowych lub organizacji pozarządowych.


Cele konferencji:

• Prezentacja wyników badań i zagadnień badawczych poruszanych przez młodych ornitologów.

• Integracja i nawiązanie współpracy pomiędzy studenckimi kołami naukowymi.

• Promocja uczestnictwa w obozach ornitologicznych wśród studentów i młodych ornitologów.

• Zacieśnienie współpracy pomiędzy organizatorami obozów ornitologicznych.

• Wymiana doświadczeń z zakresu organizacji i funkcjonowania długoterminowych badań ornitologicznych.

• Przegląd inicjatyw umożliwiających rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń.


II Sympozjum Młodych Ornitologów odbyło się w dniach 9 - 11 listopada 2018 r., w Centrum Edukacji Przyrodniczo-leśnej w Rogowie. Współorganizatorem była Sekcja Ornitologiczna Koła Naukowego Leśników Wydziału Leśnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W konferencji wzięło udział 66 uczestników, gości i prelegentów, reprezentujących 11 ośrodków akademickich.

Zeszyt abstraktów wraz z programem konferencji można pobrać klikając tu: [1]


Konferencji patronowała Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Łodzi. Dziękujemy za wsparcie fotografom Okręgu Łódzkiego Polskiego Związku Fotografów Przyrody oraz Toamszowi Ićkowi z TOM-Rings


SMO logo.jpg

I Sympozjum Młodych Ornitologów odbyło się w dniach 21-23 października, w Terenowej Stacji Przyrodniczej Uniwersytetu Łódzkiego w Spale [2]. W konferencji wzięło udział 40 uczestników, gości i prelegentów, reprezentujących 10 ośrodków akademickich.Abstrakty referatów I Sympozjum Młodych Ornitologów można pobrać tu:


Patronat nad konferencją objęli:

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego: [3]

Okręg Łódzki Polskiego Związku Fotografów Przyrody: [4]

TOM-Rings, producent kolorowych znaczników ornitologicznych: [5]