w:Wsparcie: Różnice pomiędzy wersjami

Z Ptaki Polski Środkowej - Sekcja Ornitologiczna SKNB UŁ
Skocz do:nawigacja, szukaj
Nie podano opisu zmian
 
(Brak różnic)

Aktualna wersja na dzień 15:20, 13 maj 2021

Strona internetowa Sekcji Ornitologicznej Studenckiego Koła Naukowego Biologów Uniwersytetu Łódzkiego jest technicznie utrzymywana z środków własnych. Głównie z puli wiedzy, czasu i finansów Artura Pędziwilka i Radosława Włodarczyka. Natomiast jej organizacja i treść powstaje dzięki dobrowolnej pracy i poświęconego czasu wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Strona jest nieformalnie związana z Uniwersytetem Łódzkim i Studenckim Kołem Naukowym Biologów UŁ bez wsparcia finansowego. Zawartość merytoryczna jest wynikiem współpracy pracowników naukowych UŁ, studentów, członków obecnych, byłych i przyszłych Sekcji Ornitologicznej SKNB UŁ oraz ornitologów amatorów związanych z Ziemią Łódzką.

Domena "ptaki.org.pl" jest własnością Artura Pędziwilka i Radosława Włodarczyka, jest przez nich finansowana i podlega ich decyzjom. Treści na stronie są własnością ich autorów na podstawie licencji umieszczonej w stopce strony. Treść ta ma być jak najbardziej merytoryczna i informacyjna, wszystkie nierzeczowe i nic nie wnoszące wpisy są usuwane. Dyskusje około techniczne, żale, uwagi i sugestie powinny być prowadzone za pomocą poczty elektronicznej, wiadomości tekstowych, telefonicznie, innych mediów społecznościowych, lub w czasie spotkań Sekcji.

Strona funkcjonuje dzięki Wsparciu Użytkowników!

  • Wsparcie Tytanowe to artykuły we wszystkich publikacjach wspomnianych w części Publikacje. Rangę Tytanowego Sponsora posiadają wszyscy autorzy artykułów w tych publikacjach.
  • Wsparcie Platynowe to obserwacje rzadkich gatunków ptaków na terenie Ziemi Łódzkiej przekazane do Kartoteki Rzadkości Regionu Łódzkiego. Rangę Platynowego Sponsora mają wszyscy obserwatorzy wymienieni w Biuletynie Faunistycznym.
  • Wsparcie Złote to zdjęcia ptaków umieszczone w galeriach. Rangę Złotego Sponsora mają wszyscy obserwatorzy którzy wykonali zdjęcie swojej obserwacji i umieścili je na tej stronie (na licencji jak w stopce strony).
  • Wsparcie Srebrne to wszystkie obserwacje ptaków umieszczone na tej stronie. Rangę Srebrnego Sponsora mają wszyscy użytkownicy wymienieni tutaj.
  • Liberum Veto to dodatkowa niż powyższe pomoc w prowadzeniu Strony i tylko ta Ranga pozwala wpływać na decyzję dotyczące Strony. Szczegóły do uzyskania bezpośrednio u Artura Pędziwilka i Radosława Włodarczyka.

Czy strona zostanie wyłączona?!

Bez wsparcia użytkowników Strona zostanie wyłączona. Nastąpi to jeśli przez rok nie pojawi się żadna z wyżej wymienionych aktywności.