w:Wsparcie

Z Ptaki Polski Środkowej - Sekcja Ornitologiczna SKNB UŁ
Skocz do:nawigacja, szukaj

Strona internetowa Sekcji Ornitologicznej Studenckiego Koła Naukowego Biologów Uniwersytetu Łódzkiego jest technicznie utrzymywana z środków własnych. Głównie z puli wiedzy, czasu i finansów Artura Pędziwilka i Radosława Włodarczyka. Natomiast jej organizacja i treść powstaje dzięki dobrowolnej pracy i poświęconego czasu wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Strona jest nieformalnie związana z Uniwersytetem Łódzkim i Studenckim Kołem Naukowym Biologów UŁ bez wsparcia finansowego. Zawartość merytoryczna jest wynikiem współpracy pracowników naukowych UŁ, studentów, członków obecnych, byłych i przyszłych Sekcji Ornitologicznej SKNB UŁ oraz ornitologów amatorów związanych z Ziemią Łódzką.

Domena "ptaki.org.pl" jest prywatną własnością Artura Pędziwilka i Radosława Włodarczyka, jest przez nich finansowana i podlega ich decyzjom. Treści na stronie są własnością ich autorów na podstawie licencji umieszczonej w stopce strony. Treść ta ma być jak najbardziej merytoryczna i informacyjna, wszystkie nierzeczowe i nic nie wnoszące wpisy są usuwane. Dyskusje około techniczne, żale, uwagi i sugestie proszę prowadzić za pomocą poczty elektronicznej, telefonicznie, na Facebook, lub przyjść na spotkanie Sekcji.

Strona funkcjonuje dzięki Wsparciu Użytkowników!

  • Wsparcie Tytanowe to artykuły we wszystkich publikacjach wspomnianych w części Publikacje. Rangę Tytanowego Sponsora posiadają wszyscy autorzy artykułów w tych publikacjach.
  • Wsparcie Platynowe to obserwacje rzadkich gatunków ptaków na terenie Ziemi Łódzkiej przekazane do Kartoteki Rzadkości Regionu Łódzkiego. Rangę Platynowego Sponsora mają wszyscy obserwatorzy wymienieni w Biuletynie Faunistycznym.
  • Wsparcie Złote to zdjęcia ptaków umieszczone w galeriach. Rangę Złotego Sponsora mają wszyscy obserwatorzy którzy wykonali zdjęcie swojej obserwacji i umieścili je na tej stronie (na licencji jak w stopce strony).
  • Wsparcie Srebrne to wszystkie obserwacje ptaków umieszczone na tej stronie. Rangę Srebrnego Sponsora mają wszyscy użytkownicy wymienieni tutaj.

Czy strona zostanie wyłączona?!

Bez wsparcia użytkowników Strona zostanie wyłączona. Nastąpi to jeśli przez rok nie pojawi się żadna z wyżej wymienionych aktywności.