w:Wsparcie

Z Ptaki Polski Środkowej - Sekcja Ornitologiczna SKNB UŁ
Wersja z dnia 19:52, 20 kwi 2019 autorstwa Artur Pedziwilk (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "Strona internetowa '''Sekcji Ornitologicznej Studenckiego Koła Naukowego Biologów Uniwersytetu Łódzkiego''' jest technicznie utrzymywana z środków własnych. Głó...")
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do:nawigacja, szukaj

Strona internetowa Sekcji Ornitologicznej Studenckiego Koła Naukowego Biologów Uniwersytetu Łódzkiego jest technicznie utrzymywana z środków własnych. Głównie z puli wiedzy, czasu i finansów Artura Pędziwilka i Radosława Włodarczyka. Natomiast jej organizacja i treść powstaje dzięki dobrowolnej pracy i czasu wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Strona jest nieformalnie związana z Uniwersytetem Łódzkim i Studenckim Kołem Naukowym Biologów UŁ bez wsparcia finansowego. Zawartość merytoryczna jest wynikiem współpracy pracowników naukowych UŁ, studentów, członków obecnych, byłych i przyszłych Sekcji Ornitologicznej SKNB UŁ oraz ornitologów amatorów związanych z Ziemią Łódzką.

Domena "ptaki.org.pl" jest prywatną własnością Artura Pędziwilka i Radosława Włodarczyka, jest przez nich finansowana i podlega tylko ich decyzjom. Treści na stronie są własnością ich autorów na podstawie licencji umieszczonej w stopce strony. Treść ta ma być jak najbardziej merytoryczna i informacyjna, wszystkie nierzeczowe i nic nie wnoszące wpisy są usuwane. Dyskusje około techniczne, żale, uwagi i sugestie proszę prowadzić za pomocą poczty elektronicznej, telefonicznie lub przyjść na spotkanie Sekcji.

Dotacje

Strona funkcjonuje dzięki następującym dotacjom.

  • Dotacje Tytanowe to artykuły we wszystkich publikacjach wspomnianych w części Publikacje. Rangę Tytanowego Sponsora posiadają wszyscy autorzy artykułów w tych publikacjach.
  • Dotacje Platynowe to obserwacje rzadkich gatunków ptaków na terenie Ziemi Łódzkiej przekazane do Kartoteki Rzadkości Regionu Łódzkiego. Rangę Platynowego Sponsora mają wszyscy obserwatorzy wymienieni w Biuletynie Faunistycznym.
  • Dotacje Złote to zdjęcia ptaków umieszczone w galeriach. Rangę Złotego Sponsora mają wszyscy obserwatorzy którzy wykonali zdjęcie swojej obserwacji i umieścili je na tej stronie (na licencji jak w stopce strony).
  • Dotacje Srebrne to wszystkie obserwacje ptaków umieszczone na tej stronie. Rangę Srebrnego Sponsora mają wszyscy użytkownicy wymienieni tutaj.
  • Dotacje Miedziane to darowizny pieniężne przekazane dla Stowarzyszenia Carpatica z tytułem przelewu "darowizna na usługi internetowe". Rangę Miedzianego Sponsora mają osoby które taki przelew zrealizowały.
  • Dotacje Krzemowe to transfery kryptowaluty Gridcoin na SGjM8D2Y1tUs15XirEXXemEip8X6EphGE9. Rangę Krzemowego Sponsora mają osoby które wysłały GRC, albo chociaż wiedzą co to jest SETI@Home ;-)